Що таке кондиціонування?

Кондиціонування повітря - це процес регулювання температури, вологості та якості повітря у приміщенні. Це забезпечує комфортні умови праці чи перебування в приміщенні. 

Ми пропонуємо нашим клієнтам тільки найкраще обладнання від офіційних виробників. Наша мета - забезпечити Вас надійним та якісним обладнанням , яке не тільки відповідає всім стандартам якості, але й гарантує безпеку вашого здоров'я.

Поширенні запитання

Як вибрати кондиціонер?

Перед тим, як визначити, який кондиціонер потрібен саме Вам, слід вивчити види спліт-систем, їх відмінності. Далі визначити тип приміщення та його площу. На основі цих даних, наші менеджери запропонують Вам оптимальну модель.

Який термін служби кондиціонерів?

Все залежить від конкретної моделі та якості обслуговування. Середній термін 10-15 років.

Китайські кондиціонери чи надійні?

Так, звичайно. Китайська продукція та стереотипи про китайську якість давно не перетинаються один з одним. На сьогоднішній день китайські виробники гідні конкуренти європейським та американським компаніям.

Що таке інверторний кондиціонер?

Інверторна спліт-система дозволяє плавно вмикатися, плавно охолоджувати/обігрівати кімнату, працювати на обігріві до -15 градусів (зовні) і може працювати при зниженій напрузі в мережі. Кондиціонери інверторного типу створені для комфортного клімату в кімнаті, вони дозволяють його підтримувати без сильних перепадів.

Так само для інверторних спліт-систем часто присвоюють звання – найекономнішого, варто визнати, що це правда. Технологія інвертора дозволяє виділяти необхідну потужність для своєї роботи, тим самим якщо ви поставите температуру на спліт-системі – +22 градуси і він їх зробить, то кондиціонер зменшить свою потужність (іноді до 50%) і працюватиме в економному режимі. Але якщо ж ви, наприклад, взяли 9-ку (на 25 м2) і поставили її в кімнату на 35 м2, то швидше за все +22 градуси вона Вам не зможе зробити і мотатиме на всі 100% своєї потужності.

Як часто потрібно заправляти кондиціонер фреоном?

Нормований витік фреону 4%. При правильному монтажі відчуєте падіння продуктивності через 4-5 років. Часто трапляються нагоди роботи кондиціонера протягом 10 років без жодної дозаправки. Позапланова дозаправка кондиціонера проводиться тільки у разі значного витоку фреону.

Чи можна взимку вмикати кондиціонер на обігрів?

Для включення кондиціонера взимку має бути дотримано ряд умов. У кондиціонера має бути функція обігріву. Температура на вулиці повинна бути в межах робочої температури для кондиціонера. Перед увімкненням уважно вивчіть характеристики свого пристрою.

Чи можна встановити зовнішній блок кондиціонера на заскленому балконі?

Зовнішній блок кондиціонера виділяє тепло, на заскленому балконі стане дуже спекотно та ефективність та умови роботи кондиціонера знизяться. Тому рекомендуємо встановлювати зовнішній блок кондиціонера ззовні заскленого балкону.

Спліт чи мультиспліт?

Спліт-система – пристрій, що складається із двох блоків, один з яких монтується на вулиці, а інший встановлюється усередині приміщення.

Мульти-спліт – система, в якій до одного зовнішнього блоку підключається кілька (від двох до восьми) внутрішніх. Використовується для кондиціонування різних кімнат одного приміщення, не псує при цьому зовнішній бік стіни блоками.

Якщо кількість зовнішніх блоків для вас критична (буває не можна встановлювати зовнішній блок на фасаді історичних будівель або будинок кутовий, і там немає можливості для монтажу кількох зовнішніх блоків), то краще використовувати мульти-спліт систему. В інших випадках краще звернутися до фахівця за консультацією.

Як/навіщо/як часто необхідно проводити діагностику/чистку кондиціонера?

Технічний огляд – раз на рік, чищення – кожні півроку. Але це приблизний термін, все залежить від місця проживання. Якщо ви живете в спальному районі/за містом, де низька забрудненість і практично немає пилу – можна щорічно проводити діагностику. Якщо ви мешкаєте в міських умовах, то рекомендуємо кожні 3 місяці чистити фільтри. Також є моделі з функціями самодіагностики та самоочищення.

Технічний огляд кондиціонера, навіщо він потрібен?

  • Перевірка кріплень, огорож та конструкцій зовнішніх та внутрішніх блоків та усунення дефектів.
  • Огляд обладнання та перевірка правильності експлуатації обладнання.
  • Тестування пульта керування.
  • Перевірка роботи кондиціонера у всіх режимах.
  • Очищення вхідних та вихідних жалюзів внутрішнього блоку.
  • Чищення корпусу та передньої панелі внутрішнього блоку.
  • Чищення фільтрів внутрішнього блоку.
  • Перевірка справності системи індикації режимів.
  • Перевірка справності дренажної системи.
  • Перевіряємо відсутність шару інею на теплообміннику внутрішнього блоку.
  • Перевірка наявності фреону у системі.
  • Контролюємо температуру сухого повітря на вході внутрішнього блоку.
  • Контролюємо температуру сухого повітря на виході внутрішнього блоку.

Часті запитання при виникнення технічних неполадок з кондиціонером:

Став споживати більше електроенергії

Агрегат давно не чистився і пил перешкоджає стабільному теплообміну. Зовнішній блок зібрав у собі вуличне сміття, що спричиняє перегрів системи. Почав працювати голосніше/ видає постукування під час роботи.

Неприємний запах

Такий запах виникає при забрудненні дренажу/застою вологи в ньому. У таких умовах з’являються грибки, пліснява, шкідливі для людського організму бактерії. Вони провокують: алергію, погане самопочуття, кашель.

Кондиціонер перестав охолоджувати

Тут потрібна дозаправка фреону. Хладоген з часом випаровується через мікротріщини та стики комунікацій. Кондиціонер не може виконувати функцію охолодження без фреону.

Не включається кондиціонер

Проблема в електроніці. Такі проблеми виникають через: перепад напруги в мережі або потрапляння вологи всередину. Тут потрібна заміна/ремонт плати.

Моргає лампочка

Технічна проблема. Цю помилку можна знайти в інструкції кондиціонера.

Лід на трубах

Основна причина – забруднення. Нальодіння з’являється у вентиляторі та теплообмінниках, це порушення повноцінного теплообміну.

Тече/капає вода з кондиціонера

Тут може бути кілька причин, тому потрібна діагностика професіоналів. Найчастіше це забрудненість дренажної системи, звідки повинен стікати конденсат. У такому випадку допомагає чищення дренажної трубки.

Не працює пульт

Це вихід з ладу батарейок та їх окислення всередині пульта кондиціонера. Погана напруга в мережі.

  • Настінний тип

    Настінні кондиціонери – найпоширеніший тип систем кондиціонування.

    Кондиціонери настінного типу складаються із зовнішнього та внутрішнього блоку, а настінними їх називають за те, що внутрішній блок обладнання розміщується на стіні охолоджувальної кімнати.

  • Касетний тип

    Касетний кондиціонер - це вид обладнання, який легко встановлюється на стелю і чудово справляється з охолодженням або обігрівом приміщення великою площею і здатний замінити 2-3 стандартні спліт системи.

  • Канальний тип

    Канальні кондиціонери -складаються із двох блоків – внутрішнього та зовнішнього. Основною його відмінністю від настінного кондиціонера є те, що внутрішній блок вмонтований в стелю.

  • Консольний тип

    Консольні кондиціонери - це спліт-системи, внутрішній блок якого розміщується на підлозі біля стіни або під стелею приміщення. Консольний кондиціонер не вимагає ні підвісної стелі, ні повітроводів.

  • Підлого-стельовий тип

    Підлоговий кондиціонер - це пристрій, який забезпечує комфортний клімат у приміщеннях на оптимальному рівні.

    Монтаж внутрішнього блоку виконують на стельовому покритті або на стінах над підлоговими покриттями.

  • Мульти-спліт система

    Мульти-спліт система - це тип кондиціонера, який дозволяє забезпечити кондиціювання повітря в декількох приміщеннях за допомогою одного зовнішнього блоку та кількох внутрішніх блоків.

    Це робить мульти-спліт системи гнучкішими, ніж звичайні кондиціонери, які можуть кондиціонувати лише одне приміщення.

1 of 6

Залишити заявку