Пелетні пальники

Опис:
Пальники серії UNI-MAX виконані з високоякісної жароміцної сталі, потоки первинного і вторинного повітря розділені. В пальниках серії UNI-MAX керамічна камера згоряння, збільшено кількість ступінчастих ​​рухливих колосників, які очищають пальник під час роботи. Така конструкція колосників забезпечує ефективну очистку камери згоряння від золи та шлаку. Таким чином в цій пальнику можна спалювати пелету ще більш низької якості (агро-пелету).

Пальник призначений для роботи з котлами на твердому паливі (пальник встановлюється в дверцята котла), а також для деяких газових і масляних котлів (з камерою спалювання дозволяє збір і відбір золи).

Розрахунок споживаних пелет в середньому 1 кг на 5 кВт. Але при досягненні заданої температури котла, кількість споживаних пелет зменшується.

Пальник працює з кімнатним термостатом зберігаючи необхідну температуру в приміщенні, завдяки чому обслуговування обмежується тільки до поповнення палива в бункері і своєчасному очищення від золи.

Завдяки конструкції пальника не виникає перегріву котла в разі відсутності електроживлення. Оскільки доза спалюваних гранул невелика, пальник автоматично вмикається і вимикається.

Пальник пристосована до спалювання пелет, з характеристикою зазначеної в таблиці технічних даних.