Кондиціонери напольно-стельового типу

Кондиціонери напольно-стельового типуНапольно-стельові кондиціонери — в основному «живуть» в офісах, супермаркетах, витягнутих великих приміщеннях. При встановленні під стелею потік охолодженого повітря могутнім струменем поступає в обслуговуване приміщення. У разі установки в підлоговому варіанті, наприклад в перенаселеному працівниками офісі, приносить менше дискомфорту працівникам, ніж, наприклад,настінний кондиціонер.

Завдяки своїй конструкції цей вид кондиціонерів можна розмістити як на стелі, так і на підлозі біля стіни. Вони не займають багато місця в просторі приміщення та не виділяються в інтер’єрі.

Будь-який кондиціонер створює біля себе «мертву зону», де рухливість повітря буде дуже високою. У настінних блоків це до 3 метрів, у підлогових – 1 метр. У підлоговому варіанті охолоджене повітря йде вгору і нікому особливо не заважає. Якщо кондиціонер розміщений на стелі, повітря рухається в горизантальному напрямку, що теж зменшує вплив на людей, що знаходяться у приміщенні.

Управління напольно-стельовими кондиціонерами відбувається з допогою пульта ДУ. Проте більш потужні системи потребують встановлення настінного пульта управління.