Кондиціонери касетного типу

Кондиціонери касетного типуКасетні кондиціонери — вимагають підвісної стелі бажано вище 3 метрів. Внутрішній блок цього типу вмонтовується в міжстельовому просторі між капітальною і підвісною стелею. Після монтажу видно тільки декоративні грати, а не кондиціонер цілком. Розміри видимої частини, декоративних грат, стандартизовані під розміри панелі 600 мм х 600 мм або 1200х1200 мм.

Повітря з приміщення для охолоджування забирає через центральні грати, а повертає в приміщення через жалюзі в чотирьох напрямах, чим достатньо ефективно охолоджує великі приміщення. У таких приміщеннях як операційні зали банків, у великих офісах, залах супермаркетів застосування касетних кондиціонерів не псує інтер’єр, ефективно і швидко охолоджує. Потужність охолодження складає 3,5 до 14 кВт. Управління кондиціонером потужністю до 5 кВт відбувається з допомогою пульта, проте, якщо потужність вища, необхідно встановлювати настінний пульт управління.

Чистку фільтрів касетних кондиціонерів можна проводити самостійно, як і у випадку з настінними кондиціонерами. Проте оскільки розміщуються вони високо та не в зовсім доступних місцях, обслуговування таких кондиціонерів краще проводити з допомогою спеціалізованих компаній чи бригад працівників на об’єкті.