Кондиціонери канального типу

Кондиціонери канального типуКанальні кондиціонери — мають масу переваг в порівнянні з іншими типами спліт-систем. Розміщуються внутрішній блок канального типу, як і касетний кондиціонер, в міжстельовому просторі. Повітря розподіляє по мережі повітроводів. Одному “канальнику” цілком під силу охопити до 10 малих приміщень, де необхідна холодопродуктивність по кожному приміщенню не перевищує 1,3 кВт. Якщо в кожній такій кімнаті встановити по окремій настінній спліт-системі, а мінімальна продуктивність будь-який настінною спліт-системи нижче 1,8 кВт не буває, перевага установки кондиціонування канального типу приємно здивуює ціною в порівнянні з установкою 10 окремих настінних спліт-систем.

Ще однією незаперечною перевагою є те, що при використанні внутрішнього блоку цього типу можна підмішувати до 20 % свіжого повітря. Але є і зворотна сторона – не варто забувати, що свіжим повітрям Ви зможете бути забезпечені тільки тоді, коли на вулиці не нижче – 5 С. Інакше Ви просто можете вивести з ладу пристрій. Через складність організації системи, обслуговування та ремонт кондиціонерів канального типу краще проводити з допомогою професійних майстрів.

Канальні кондиціонери – є ідеальним рішенням для охолодження великої кількості приміщень одночасно, проте якщо Ви все ще обираєте найкращий варіант, Ви повинні знати, що такі спліт-системи не завжди дозволяють регулювати температуру в кожній кімнаті окремо; якщо, наприклад, в одному з приміщень курять, то дим буде поширюватись по усій вентиляційній системі. Також рекомендуємо з обрежністю вибирати компанію по монтажу канальних кондиціонерів: це повинні бути професіонали, що знають свою справу та відповідально до неї ставляться. Помилки в конструкції чи недбальство може привести, наприклад, до постійного намерзання, через що система переходить в режим таяння, а відповідно не працює. Тому запрошуємо Вас до співпраці з нами, адже у нашої компанії великий досвід у роботі зі складними спліт-системами на протязі уже багатьох років.