Кондиціонери

Типи кондиціонування

Сучасний ринок кондиціонерів пропонує різні типи приладів. Вибір кондиціонера залежить від багатьох факторів, наскільки об’ ємна територія для охолодження, загальна кількість тепла, яка генерується всередині закритої територію.

Віконний тип кондиціонування

Віконні кондиціонери найбільш поширенні для однієї кімнати. В таких кондиціонерах всі частини, компресори, конденсатори, клапани розширення, знаходяться в одній коробці. Такий прилад, влаштований в виріз в стіні, або найчастіше в підвіконник вікна.

Роздільна спліт-система кондиціонування

Роздільна система кондиціонерів складається з двох частин: зовнішня частина і внутрішня. Зовнішній частина, розміщена зовні кімнати, складається з компресора, конденсатора і клапанів розширення. Внутрішня частина складається з випарника охолоджуючої спіралі або охолоджуючого фену. Для цього типу кондиціонерів не потрібно робити ніякого вирізу в стіні. Крім того, в наші дні роздільні прилади мають естетичний вигляд і не забирають так багато місця як віконні прилади. Роздільні кондиціонери можуть використовуватись, щоб охолодити як одну так дві кімнати.

Кондиціонування пакетного типу

У випадку, якщо ви хочете охолодити більше однієї кімнати краще використовувати кондиціонериканального типу. В одному випадку, всі компоненти канального типу розміщуються в одній коробці. В іншому випадку компоненти розміщуються в касетах. Так звані касетні кондиціонери.

Центральне кондиціонування

Центральне кондиціонування використовуються для того, щоб охолодити великі будівлі. Як правило, вони вмонтовані в центральні системи опалення.